StudentTaxi Części samochodowe,Motoryzacja,Salon samochodowy,Serwis samochodowy Kilka słów o salonie Mercedes Benz Voyager Group Poznań i o ich ofercie nowych aut

Kilka słów o salonie Mercedes Benz Voyager Group Poznań i o ich ofercie nowych autFirma Voyager Group prowadzi salon i serwis marki Mercedes Benz w Poznaniu przy ulicy Świętego Michała 20. U nas znajdziesz kompleksową obsługę dla swojego auta, jeżeli planujesz zakup nowego modelu marki to koniecznie zapytaj o aktualną ofertę. Przyjdź na jazdę testową dowolnym modelem marki Mercedes Benz.

Jako autoryzowany dealer Mercedesa jesteśmy w stanie Państwo zaproponować atrakcyjne warunki zakupu nowych modeli. Prowadzimy sprzedaż wszystkich modeli marki Mercedes – jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki zakupu. W ofercie posiadamy również używane modele Mercedes Benz. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Świadczymy również profesjonalne usługi serwisowe. U nas wykonasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny auta a także zlecisz naprawę lub likwidacji szkód. Nie czekaj już teraz skontaktuj się z naszym działem serwisowym w celu poznania szczegółów. Jeżeli potrzebujesz oryginalnych części do Mercedesa to również zapraszamy do kontaktu z działem serwisowym Mercedesa.

Salon marki Mercedes Benz Voyager Group Poznań

https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Tagi: , , , , , ,