StudentTaxi Części samochodowe,Motoryzacja,Salon samochodowy,Serwis samochodowy Jesteś posiadaczem Mercedesa? Odwiedź nasz autoryzowany serwis Mercedes Benz w Poznaniu

Jesteś posiadaczem Mercedesa? Odwiedź nasz autoryzowany serwis Mercedes Benz w PoznaniuNasza firma jest autoryzowanym serwisem marki Mercedes Benz w Poznaniu. U nas wykonasz przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Oferujemy kompleksową obsługę Twojego auta. Zrobimy tak, że Twoje auto będzie bezawaryjne. Przekonaj się o naszej solidności i odwiedź nasz serwis Mercedes Benz który znajduje się w Poznaniu na ulicy Św. Michała 20.

Nasz serwis marki Mercedes Benz działa od 2004 roku kiedy to ze względu na brak serwisu marki w mieście zdecydowaliśmy się podjąć rękawice i stworzyliśmy serwis Mercedes Benz Voyager Group. Dziś jesteśmy jednym z najnowocześniejszych serwisów w Polsce. Oferujemy kilkanaście stanowisk przez co czas oczekiwania na serwis auta jest skrócony do minimum.

Serwis Mercedes Poznań

Odwiedź stronę naszego serwisu Mercedes Benz – https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Oferujemy również oryginalne części Mercedes Benz. Jako autoryzowany salon oferujemy atrakcyjne ceny nowych części z gwarancją. Poznaj szczegóły na temat naszego serwisu i naszej oferty części na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Źródło: https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Tagi: , , , , , ,